SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARIUSZEM KANIOSEM!

„Kolejny rok i kolejna książka za mną, a ja wciąż gonię za marzeniami. I nie chodzi tu o dobra materialne, ale o rzeczy naprawdę ważne. Jestem na etapie życia, kiedy nie muszę już nic nikomu udowadniać. Mogę więc zwolnić i poświęcić więcej czasu moim pasjom. Odrobina egoizmu jest potrzebna do szczęścia, a tylko będąc szczęśliwym jestem w stanie przekazać dobrą energię rodzinie, przyjaciołom i Wam, moim czytelnikom” – tak pisał Mariusz Kanios w roku 2022, kiedy oddawał w ręce czytelników „Szepty moich lęków” – pierwszą część kolejnej (drugiej) trylogii.

Wszystko, co usłyszeliśmy od pisarza w trakcie wczorajszego wieczoru literackiego potwierdziło jego życiowe nastawienie, a decyzje, jakie podjął wzbudziły w nas niekłamany podziw. Bo, czy każdy człowiek potrafiłby porzucić dotychczasową profesję i postawić wszystko na przysłowiową jedną kartę? Czy wystarczyłoby mu odwagi do tego, by założyć wydawnictwo i spełnić marzenia o własnych powieściach kryminalnych?

Pisarz niezwykle interesująco opowiadał o polskim rynku wydawniczym, którego mechanizmy stały się dla autora motywacją do założenia Wydawnictwa Piąte Marzenie. Fortuna, miłość, podróże, dom i ….. piąte z marzeń każdego człowieka – napisanie książki. A Mariusz Kanios ma ich już pięć na swoim koncie i niebawem zakończy prace nad kolejną, szóstą. Pisanie jest dla niego czystą przyjemnością i przepustką do szczęścia. Autor jest też namiętnym czytelnikiem, choć, jak sam mówi, dziś więcej pisze, niż czyta.

Życzymy autowi niesłabnącego natchnienia i jeszcze większej popularności. Dziękujemy też za wspaniałe spotkanie!

Aktualności

Previous article

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARIUSZEM KANIOSEM !