TURNIEJ MIĘDZYSZKOLNY „LITERACI NA PORTRETY” 2026!
Tegoroczna edycja literackiego turnieju, organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gorzycach od 2022 r., otworzyła nowy rozdział w zmaganiach szkół podstawowych gminy Gorzyce w portretowaniu twórców literatury. Odtąd bowiem na portrety nie będą trafiać jedynie patroni literaccy danego roku wybierani przez Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polski. Stąd zmiana nazwy turnieju i otwarcie na nazwiska wielkich […]


