SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARIUSZEM KANIOSEM !

Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli kryminologii na spotkanie z Mariuszem Kaniosem – autorem niezwykle popularnych powieści kryminalnych, który 17.10.2023 będzie gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach. „Uczynkiem i zaniedbaniem” z trzytomowej serii z aspirant Zuzanną to literacki debiut pisarza wydany pod koniec 2020 r. Od tamtego czasu, na rynku wydawniczym pojawiły się jeszcze 4 pozycje autora, z których każda zebrała dobre recenzje. Mariusz Kanios otwarcie przyznaje, że pisanie jest dla niego czystą przyjemnością, z której korzysta ku uciesze swoich czytelników. A ci na brak wątków, zwrotów akcji czy brutalnych scen w książkach pisarza nie mogą narzekać.

Wieczór literacki w siedzibie Biblioteki (Plac Erazma Mieszczańskiego 8) Mariusz Kanios poprowadzi w formie zabawnego monologu, a dla uczestników spotkania przygotował konkurs. Po odbiór kuponów konkursowych zapraszamy do naszych wypożyczalni.