KREATYWNE WARSZTATY MIKOŁAJKOWE

Kolejne kreatywne warsztaty w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gorzycach to kolejne wspaniałe doświadczenia, zarówno dla nas organizatorek, jak i dla uczestniczek i uczestników.

Nowe innowacyjne sposoby, powiększające zaplecze rękodzieła, dają dziś nieograniczone możliwości kreatywnych zabaw. Mimo to, jedna z najstarszych technik ozdabiania przedmiotów – decoupage, cieszy się wciąż ogromną popularnością.

Przećwiczyliśmy swoją cierpliwość i wytrwałość. Usprawniliśmy zdolności manualne i koncentrację. Pobudziliśmy swoją kreatywność. Ale przede wszystkim zdobyliśmy nowe umiejętności, pozwalające rozwijać rękodzielnicze zamiłowania.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za wczorajsze spotkanie i zapraszamy na kolejne warsztaty w naszej bibliotece.