Z CYKLU: BIBLIOTEKARKA W TERENIE. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI ZE „SŁONECZKAMI” Z PRZEDSZKOLA W TRZEŚNI

#CałaPolskaCzytaDzieciom #FundacjaABCXXI

Zwyczajna, czarna kropka na zawsze zmieniła świat małej Vashti, a książka, w której znajdziemy tę historię, na zawsze zmieniła nasze podejście do odważnej kreatywności.

Dzięki Peterowi H. Reynoldsowi, autorowi „Kropki”, cały świat 15 września świętuje Dzień Kropki. To książka dla każdego, komu leży na sercu wspieranie i rozwijanie dziecięcej kreatywności.

W ten wyjątkowy dzień Katarzyna Góralska odwiedziła grupę „Słoneczka” z zaprzyjaźnionego rozczytanego Przedszkola w Trześni. Bibliotekarka wraz z dziećmi odkryła moc „Kropki”, która stała się inspiracją dla ich nowych, wspaniałych pomysłów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i wychowawczyniom za przemiłe, twórcze spotkanie. Dzięki Waszej kreatywności strój pani Kasi nie wygląda już nudno. Czy nie zastanawiacie się już nad tym, by w przyszłości zajmować się projektowaniem mody?