ZAKOCHANE GORZYCE – WALENTYNKOWA GRA TERENOWA Z LITERACKIM AKCENTEM

Urocza kolacja we dwoje lub zaproszenia do kina – to tylko część upominków, jakie czekają na uczestników Walentynkowej Gry Terenowej.

Od kilku lat podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gorzycach z myślą o mieszkańcach i osobach, które odwiedzają Gorzyce, przygotowują Fotograficzny Zakątek dla Zakochanych. Dekoracje zostaną umieszczone w Technicznym Ogrodzie. Kącik montowany będzie już w najbliższy piątek.

Walentynkowa gra terenowa

Podobnie jak w latach ubiegłych będzie można wziąć udział w Walentynkowej Grze Terenowej.  Tę opracowali pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach. – Zadaniem par uczestniczących w zabawie będzie odnalezienie czerwonych kart z fragmentami „Opowiadań” Marka Hłaski – literackiego patrona roku 2024 i wykonanie umieszczonych na nich zadań tj.: zebranie słów i utworzenie z nich hasła oraz wpisanie na karcie gry krótkiej wypowiedzi na temat prozy Marka Hłaski. W tym roku poszerzamy przestrzeń, w której gracze wykonują zadania o social media. Kilka zadań szaradziarskich będzie ukrytych na profilach FB patronów akcji – informuje Mariola Stopińska-Hara, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach.

Zabawa startuje w piątek 9 lutego br. od godz. 14.00, a kończy się w poniedziałek 12 lutego, również o godz. 14.00. W tym czasie należy rozwiązać zadania, uzupełnić kartę gry,     a następnie wysłać ją na adres mailowy Gminnej Biblioteki Publicznej – gbp@gokgorzyce.pl.

W grze mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat.

Nagrody i upominki

Karty gry, które zostaną przesłane we wskazanym terminie, sprawdzi i oceni komisja konkursowa. Twórcy ciekawych spostrzeżeń zawartych w krótkiej wypowiedzi mogą liczyć na ciekawe nagrody ufundowane przez partnerów akcji.

Będzie można wygrać zaproszenie na dwuosobową kolację do Karczmy Jandura w dniu 14 lutego br., 5 podwójnych zaproszeń do Kina Helios ze Stalowej Woli i kwiatowe upominki z Kwiaciarni Sasanka. Dodatkowe nagrody dla wyróżnionych przygotował Sklep Groszek w Gorzycach, Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu, Studio Urody Ewa Wujek, Hot Menu Zapiekanki Kebab i Studio Urody Angela Zioło.