WYRÓŻNIENIE SPECJALNE DLA GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GORZYCACH!!!

TAK! Już po raz trzeci Fundacja ABCXXI nagrodziła nas w konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM!

Niewielka gmina, niewielka biblioteka … a jednak! Jesteśmy na tyle kreatywne, że nie można nas pominąć, nie można nie dostrzec naszych nietuzinkowych działań na rzecz głośnego czytania dzieciom.

Jedna osoba tu dowodzi, to fakt, ale większość działań w naszych projektach opiera się na pracy zespołowej. Serdecznie dziękujemy współpracownikom z GOK Gorzyce za pomoc w realizacji naszych pomysłów oraz pracownikom wszystkich placówek oświatowych gminy Gorzyce za współpracę, zaangażowanie i zaufanie.

Nagroda od FundacjiABCXXI potwierdza skuteczność działań biblioteki w zakresie promowania dziecięcego czytelnictwa. Wiarygodność to nasze drugie imię. Wciąż niestrudzenie czytamy dzieciom i „nakręcamy” pozytywnie wszystkich mieszkańców gminy Gorzyce do budowania bliskości z dziećmi poprzez wspólnie spędzony czas z książką.