ACADEMICA – CYFROWA WYPOŻYCZALNIA PUBLIKACJI NAUKOWYCH OD STYCZNIA 2022 ROKU DOSTĘPNA DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW!

Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzycach od stycznia 2022 roku oferuje swoim czytelnikom dostęp do systemu ACADEMICA – Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych.

W tym celu, w Czytelni naszej biblioteki stworzyliśmy jedno stanowisko dedykowane wyłącznie Academice, które umożliwia korzystanie z publikacji licencjonowanych. Wystarczy zgłosić się do pracownika czytelni z aktualną kartą biblioteczną w celu rejestracji w systemie, by móc  przeszukiwać ponad 3 miliony publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Aby zwiększyć dostęp do systemu dla uczniów i studentów, biblioteka będzie czynna w wybrane soboty. Harmonogram i kalendarz pracujących sobót dostępny poniżej. Zapraszamy!