SPOTKANIE AUTORSKIE Z KSIĘDZEM POETĄ WOJCIECHEM KANIĄ.

WOJCIECH KANIA – kapłan, dziennikarz, człowiek o niezwykłej osobowości, ale w kontekście wczorajszego spotkania, przede wszystkim poeta! Zdobył nasze serca otwartością na drugiego człowieka. Szczerze poruszyła nas także jego wrażliwość.”Nie chciałem nigdy się na nic zamykać… pokazuję życie człowieka takie, jakie ono jest, żywe, autentyczne, z różnego rodzaju uczuciami, rozterkami” – mówił o swojej twórczości ksiądz Wojciech.

Ostatnie spotkanie w ramach ROZMÓW BEZ KOŃCA PRZY KAWIE O KSIĄŻKACH jest dowodem na wyjątkowość takich miejsc jak biblioteki. Nie zapominajmy, że to one uzupełniają bardzo często luki życia kulturalnego, dzięki czemu stają się jednymi z kluczowych instytucji kształtowania dialogu społecznego.