ROZMOWY BEZ KOŃCA PRZY KAWIE O KSIĄŻKACH – PANEL POETYCKI – SPOTKANIE AUTORSKIE Z KS. WOJCIECHEM KANIĄ

Miło jest nam poinformować, że w najbliższy czwartek gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach będzie ksiądz-poeta Wojciech Kania. Autor czterech tomików wierszy zadebiutował ponad 20 lat temu jako uczeń szkoły średniej.

„Wiersze księdza Wojciecha Kani zasługują na naszą lekturę, na to, byśmy się zatrzymali i poświęcili im kilka chwil naszego bezcennego czasu, ponieważ mówią o życiu każdego z nas, o tym, co w nim jest najważniejsze. Pokazują drogę, którą idziemy – tę wspólną wszystkim ludziom drogę wzlotów i upadków i tę specyficzną, indywidualną, właściwą konkretnemu człowiekowi drogę życia” – tak pisała o poezji księdza Wojciecha w tomiku „Droga”, Małgorzata Sagan.

Serdecznie zapraszamy na ostatni KAWOWY CZWARTEK w ramach ROZMÓW BEZ KOŃCA PRZY KAWIE O KSIĄŻKACH. Spotkanie odbędzie się w Wypożyczalni dla dorosłych naszej biblioteki i rozpocznie o godz. 16.00.