Z CYKLU: BIBLIOTEKARKA W TERENIE – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PISAREK I PISARZY Z KLASĄ III SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W GORZYCACH.

#CałaPolskaCzytaDzieciom #FundacjaABCXXI

Międzynarodowy Dzień Pisarek i Pisarzy (3.03.) stał się okazją do odwiedzenia klasy III ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gorzycach przez bibliotekarkę Katarzynę Góralską. Niezwykły czas spędzony z dziećmi i wychowawcami zaowocował piękną kartką dla ulubionego pisarza wszystkich dzieci w Polsce czyli dla Grzegorza Kasdepke.

Po niedługim czasie od wysłania listu, do dzieci dotarła paczka od samego pisarza!!! Pan Grzegorz Kasdepke podarował dzieciom książkę z dedykacją i odpisał na ich list!!!

Jesteśmy zachwyceni postawą pana Grzesia. Jest wyjątkowy, nie lekceważy głosu dzieci, mimo, że jest najpopularniejszym, najczęściej czytanym twórcą literatury dla dzieci w Polsce. To naprawdę niezwykła sytuacja!