WALENTYNKOWA GRA TERENOWA PRZYGOTOWANA PRZEZ BIBLIOTEKĘ Z OKAZJI DNIA ZAKOCHANYCH.

Jednym z elementów obchodów Święta Zakochanych w Gorzycach jest WALENTYNKOWA GRA TERENOWA organizowana w dniach 11.02.2022.r. od godz. 14.00 – 14.02.2022 r. do godz. 12.00 Zapraszamy wszystkich w wieku od 16 do 101 do udziału w zabawie. Wystarczy odnaleźć 7 miejsc, w obrębie których umieszczone zostały czerwone karty z cytatami o miłości, nanieść na kartę gry zakreślone w nich sylaby a z powstałego hasła utworzyć rymowankę. Każdy uczestnik gry, który do godz.12.00 14.02.2022 r. dostarczy do nas uzupełnioną kartę gry otrzyma nagrodę – niespodziankę. Najciekawsze rymowanki mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody, między innymi zaproszenia do kina Helios w Stalowej Woli, do Pizzerii Bazylia i na potańcówkę do Pensjonatu pod Pieprzówkami,vouchery na słodkości w Cukierni Motycze czy kolorowe bukiety w Kwiaciarni Sasanka.

Kartę gry można odebrać w naszej Bibliotece i Urzędzie Gminy oraz we wszystkich placówkach Gminnego Ośrodka Kultury, Cukierni Motycze, Kwiaciarni Sasanka i Pizzerii Bazylia lub pobrać z naszej strony i strony www.gminagorzyce.pl.