GMINNE DYKTANDO UŚWIETNIAJĄCE OBCHODY 100 ROCZNICY URODZIN STANISŁAWA LEMA JUŻ 30 WRZEŚNIA!

Jeżeli uważacie, że język polski nie ma przed Wami jakichkolwiek tajemnic, jeżeli polska ortografia nie sprawia Wam większych trudności, jeżeli chcecie zmierzyć się z innymi – to znaczy, że trafiliście pod właściwy adres!

Razem czy osobno, wielką czy małą literą, przez „ch” czy samo „h” – jak to się piszę? Unikatowy tekst dyktanda autorstwa wybitnego polskiego pisarza – Stanisława Lema , wielkie emocje, a przede wszystkim – ZNAKOMITA ZABAWA – to atuty naszego dyktanda, do którego zaprasza Was Gminny Ośrodek Kultury w Gorzycach oraz Biblioteka Publiczna w Sokolnikach.

Zmagania ortograficzne mieszkańców naszej gminy odbędą się 30 września br. na sali widowiskowej ŚDK w Gorzycach. o godz. 17.00.

Podczas dyktanda zostaną wręczone dwie nagrody: w kategorii młodszej (dzieci i młodzież ) i starszej (dorośli).

Osoby chętne prosimy o zapisywanie się do dnia 29 września osobiście lub e-mailowo: konkurs@gokgorzyce.pl