„CZYTANIE NA POLANIE” i „POWITANIE WAKACJI” w Domu Kultury i Bibliotece Publicznej we Wrzawach.

Owocem współpracy dwóch Pań: Anny Perły – bibliotekarki i Małgorzaty Jonaszek-Dul – instruktorki plastyki, są dwa wydarzenia, które miały miejsce w dniach 22 i 29 czerwca.

Pięknych bajek Jana Brzechwy oraz wesołych zagadek wysłuchały dzieci z Przedszkola we Wrzawach. Bajki czytały dla dzieci P. Anna Perła i P. Małgorzata Jonaszek -Dul. Po skończonej lekturze dzieci odpowiadały na pytania związane z bajkami i rozwiązywały zagadki. Otaczająca przyroda, słoneczne promyki to idealne warunki, aby promować czytelnictwo wśród najmłodszych dzieci.

Dzieci w cudownych i słonecznych nastrojach powitały również rozpoczynające się wakacje. Były konkursy, zabawy oraz zagadki, malowanie kredą i zajęcia taneczne.