BIBLIOLANDIA – STREFA MŁODEGO CZYTELNIKA – zaproszenie na spotkanie promujące cykl zajęć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gorzycach.

9 lipca 2021r. zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-10 lat, które chcą „zasmakować” kreatywnych zajęć w „BIBLIOLANDII” – strefie Młodego Czytelnika, stworzonej w Wypożyczalni dla Dzieci GBP w Gorzycach.

Czeka Was wiele miłych wrażeń i ciekawie spędzony czas!

W „Bibliolandii” stworzymy przestrzeń do poznawania świata, który Was fascynuje , ciekawi i zachwyca! Zajęcia – warsztaty będą połączeniem zabawy, plastyki, relaksacji, rozwijania Waszej wyobraźni i twórczego myślenia.

Drodzy Rodzice! Na spotkanie obowiązują zapisy! Można ich dokonać telefonicznie (tel. 504 928 022) lub osobiście w Wypożyczalni dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Gorzycach.