„SLEEVEFACE – Z KSIĄŻKĄ MI DO TWARZY” – CZWARTA EDYCJA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Przed nami Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, obchodzony 23 kwietnia. Tego dnia przez ostatnie trzy lata biblioteka ogłaszała konkurs fotograficzny „Sleeveface – z książką mi do twarzy”.

Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na jego 4 edycję. Czekają zarówno Ci, którym zabrakło motywacji bądź czasu w poprzednich latach i dziś szczerze tego żałują, jak i Ci, którym nie udało się do tej pory zdobyć wymarzonej nagrody, mimo stworzenia naprawdę dobrych prac.

Wierzymy, że w roku jubileuszowym naszej biblioteki, uczestnicy konkursu zasypią nas pięknymi fotografiami.

Jak co roku, służymy Wam pomocą w doborze okładki książki. Jeśli na swoich półkach nie znajdziecie odpowiedniej, zapraszamy was do naszych bibliotek w: Gorzycach, Sokolnikach, Trześni i Wrzawach.

Nowe przykładowe zdjęcia naszego autorstwa pojawiły się na tegorocznym plakacie.

Zatem wybierzcie najlepszą, najbardziej inspirującą okładkę książki. Zaplanujcie kompozycję zdjęcia: włączcie wyobraźnię i kreatywność, dobierzcie rekwizyty, zaangażujcie dodatkową parę rąk i pstrykajcie do momentu uzyskania oczekiwanego efektu.

Pamiętajcie, aby zdjęcie dawało złudzenie zespolenia fotografowanej osoby bądź zwierzątka z graficznym motywem okładki.

Gotowe zdjęcie wraz z niezbędnymi dokumentami prześlijcie na gbp@gokgorzyce.pl do 13 maja 2024 r.

Czekają na Was atrakcyjne nagrody!