PROMOCJA „JELONKOWA” W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W TRZEŚNI.

Wydanie kolejnej książki dla najmłodszych czytelników, autorstwa pani Anny Sułkowskiej , było okazją do spotkania autorskiego zorganizowanego 25 marca przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trześni.

Podczas rozmowy, którą przeprowadził z panią Anną Sułkowską dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury pan Piotr Duma, autorka z pasją opowiedziała o swoim pisarstwie, wspomnieniach i planach na przyszłość.

Cudownie, jak zawsze, zaprezentowali się od strony aktorskiej uczniowie szkoły, chociaż tym razem największą gwiazdą okazał się pies Rico.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i moc pozytywnych emocji. Pani Annie życzymy kolejnych sukcesów, a młodym ilustratorom gratulujemy. To wielka rzecz stać się współtwórcą wydania.

Bibliotekarki Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach oraz jej filii wraz z autorką p. Anną Sułkowską.