UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA JACHOWICZA W FURMANACH GOŚĆMI GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GORZYCACH.

27 września b.r. gościliśmy w progach Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach uczniów Szkoły Podstawowej im. Stanisława Jachowicza w Furmanach.

W przyjaznej atmosferze grupa wspaniałych dzieci poznała tajniki naszej pracy, księgozbiór biblioteki, jej poszczególne działy oraz wystawę „20 lat Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Oprócz tematów związanych z działalnością Fundacji ABCXXI, dzieliliśmy się spostrzeżeniami dotyczącymi pozytywów płynących z czytania. Uwagi najmłodszych pozostaną na zawsze w naszej pamięci.

Wspólnymi siłami, udało nam się również wykonać piękne dekoracje z motywem motyli, które niezmiennie od lat zdobią grafiki kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Spotkanie zakończyliśmy sesją fotograficzną na naszej „ściance”.

Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy serdecznie do naszych Wypożyczalni.